ARNHEM - Op 23 oktober werd er gedumpt drugsafval aangetroffen aan de Achterstraat in Arnhem. Precies een week daarvoor - op 16 oktober - was het ook al raak aan de Kemperbergerweg in Arnhem. Heb je iets gezien, gehoord of beschik je bijvoorbeeld over beeldmateriaal uit de omgeving? Dan komt de politie graag in contact!

Bij een talud bij de spoorbrug aan de Achterstraat trof de politie op vrijdag 23 oktober vroeg in de ochtend bijna vijftig vaten aan met een totale inhoud van ruim duizend liter aan chemicaliën. Dit afval is erg gevaarlijk en de impact op het milieu kan gigantisch zijn, wanneer vaten bijvoorbeeld gaan lekken. Daarnaast zijn de kosten voor het opruimen van drugsafval gigantisch.

Op de Kemperbergerweg kreeg de politie een week eerder - op vrijdagochtend 16 oktober - melding over zo’n veertig gedumpte vaten. Het onderzoek naar de twee dumpingen loopt, maar vooralsnog zijn er geen aanhoudingen verricht.

Is je iets opgevallen? Of juist niet?

Was je op deze bewuste vrijdagen in de omgeving van de Achterstraat of Kemperbergerweg? Of reed je daar bijvoorbeeld de avond of nacht voor de vondst en is je iets opgevallen? Of lag er op dat moment juist helemaal niets? Alle informatie, hoe klein het misschien ook lijkt, kan van belang zijn voor het onderzoek. Ook wanneer je niets is opgevallen kan dit helpen om te bepalen hoe laat de dumpingen exact hebben plaatsgevonden.

Melden kan eenvoudig via 0900-8844 of volledig anoniem bij Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000. Een tip wordt dan pas aan de politie doorgezet als niets terug te herleiden is naar jou als melder.

Tipformulier

Naast de eerdergenoemde telefoonnummers is het mogelijk om onderstaand tipformulier in te vullen. Daar zijn ook gemakkelijk bestanden of beelden aan toe te voegen. Denk naast beelden uit de Achterstraat en Kemperbergerweg ook aan omliggende straten en locaties waar wellicht bijzonderheden te zien zijn op bewakingsbeelden, beelden van videodeurbellen of dashcams.